Mateusz StypułkowskiPasję do sportu wykuł na światowych matach judo. Jako zawodnik 13-krotny medalista Mistrzostw Polski, wieloletni członek Kadry Narodowej. Po zakończeniu kariery zawodniczej z przyjemnością odkrywał uroki innych dyscyplin sportowych.

Pasja do sportu przerodziła się w pracę – jako trener personalny oraz instruktor grup sportowych, zarażał entuzjazmem swoich podopiecznych. Trenowanie innych jest obecnie odskocznią od codziennych obowiązków. Managerskich i biznesowych.

Mateusz jest właścicielem łódzkiej sieci klubów fitness oraz akademii szkoleniowej PTA (Personal Training Academy) – jedynej w Polsce akademii, szkolącej trenerów i specjalistów z dziedziny sportu, która posiada międzynarodowe standardy i akredytacje; EREPS, IC REPS, VCC, ISO9001.

W myśl filozofii Kaizen, rozwój własnego biznesu, kompetencji managerskich oraz mentalności stanowi jego codziennych działań. W projekcie Corpo Wellness transferuje najwyższej jakości wiedzę treningową oraz praktyki sportowe do biznesu.