parallax background

USŁUGI ROZWOJOWE DLA KORPORACJIUSŁUGI ROZWOJOWE DLA KORPORACJI


Procesy rozwojowe w Twojej organizacji można usprawnić pod kątem planowania, zatwierdzania i realizacji wybierając jeden z naszych celowanych dla dużych przedsiębiorstw elastycznych produktów rozwojowych CDC (Corporate Development Combo) w opcji subskrypcyjnej. Możesz też skorzystać z celowanego szkolenia standardowo.


USŁUGI ROZWOJOWE DLA KORPORACJI

Dlaczego są takie ważne?

W dobie VUCA elastyczność to cecha kluczowa dla realizacji celów każdego przedsiębiorstwa. W całkowicie elastycznym produkcie subskrypcyjnym CDC znajdziesz podstawowe szkolenia, które powinni przejść wszyscy pracownicy korporacji oraz indywidualnie celowane kierunki rozwoju, doradztwo, mentoring online i/lub stacjonarne z dowolnego obszaru, w którym wspólnie znajdziemy pole do korekty. W podstawowej ofercie znajdziesz diagnozę działania organizacji jako całości, mentoring, lidership i zarządzanie zespołem, facylitację i komunikację, budowanie odporności psychicznej, trening mentalny, biohaking i wellbeing, zarządzanie energią własną, zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie oraz optymalizację procesów produkcyjnych i poszczególnych działów, sprzedaż i strategie marketingowe, język angielski biznesowy i bhp. 

Masz trudności z:

- zaplanowaniem konkretnych szkoleń podczas budżetowania?

- wydłużonym procesem zatwierdzania każdej z inwestycji rozwojowych?

- poszukiwaniem wykwalifikowanego trenera z określonej dziedziny?

Odpowiedzią na te i inne wyzwania jest nasz CDC.


Jeśli już współpracujesz z trenerami ich oferta też może znaleźć się w tym elastycznym produkcie rozwojowym. Możesz też zrealizować z naszą pomocą każdy zakres rozwojowy poza CDC.


Nie potrzebujesz narazie kompleksowego rozwiązania?
Zapytaj o celowane szkolenie lub program rozwojowy.

Skontaktuj się z nami