Specjalizujemy się w 5 podstawowych obszarach wsparcia1 ZarządzaniePrawidłowe i przede wszystkim mądre zarządzanie przedsiębiorstwem stanowi fundament dobrze prosperującego i rozwijającego się biznesu. Rozwijamy się, kiedy nabywamy nową wiedzę oraz narzędzia. Nierozsądne byłoby opieranie planu biznesowego na metodzie „prób i błędów”, ponieważ mogłoby to doprowadzić do utraty znacznych rezerw finansowych lub co gorsza – bankructwa.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kwestie związane z zarządzeniem całą organizacją warto oprzeć na wiedzy i doświadczeniu specjalistów oraz praktyków.

Oferujemy najwyższej jakości szkolenia m.in. z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, rozwoju biznesu oraz doradztwa, po to, aby dostarczyć Wam najlepsze narzędzia do realizacji celów.
    • Liczba obszarów20%

2 SprzedażSprzedaż produktów lub usług jest złożonym procesem, na który składają się czynności organizacyjne, techniczne, prawne i finansowe. Częstym elementem towarzyszącym procesowi sprzedaży jest ofertowanie i negocjacje.

Nasze szkolenia mają na celu:

- dostarczenie gotowych i skutecznych technik sprzedaży,
- zwiększenie efektywności procesu pozyskiwania klienta,
- projektowanie procesu sprzedaży,
- analiza potrzeb
- argumentacja
- finalizacja umów
- badanie satysfakcji klienta
    • Liczba obszarów40%

3 Mental / LeadershipDbasz o swoje zdrowie – trzymasz dietę, ćwiczysz na siłowni. Zależy Ci na rozwoju – czytasz książki, korzystasz ze specjalistycznych szkoleń, słuchasz podcastów znaczących osobistości.

A czy zdajesz sobie sprawę, jak istotny w biznesie jest trening mentalny? Czy w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego, czym on jest? Trening Mentalny to przemyślany zestaw narzędzi motywujących z zakresu psychologii, socjologii, neuronauki i innych, które mają za zadanie zachęcić do działania oraz zwiększyć poziom energii i motywacji.

Nie jest żadną tajemnicą, że obecnie, aby prowadzić sprawnie prosperujące przedsiębiorstwo nie wystarczy odpowiedni kapitał, dobrana kadra pracowników czy zdobyte doświadczenie. Aby się rozwijać, potrzeba dodatkowo odpowiedniej motywacji – siły, która pomaga nam osiągać wyznaczone cele.
    • Liczba obszarów60%

4 Marketing / wizerunekNawet najlepszy produkt czy usługa nie obroni się sama. A już na pewno nie sprzeda bez dobrego planu marketingowego. Jeżeli dopiero planujesz rozpoczęcie prowadzenia własnego biznesu – pomożemy Ci zbudować silną markę od podstaw. Jeżeli już działasz – pomożemy określić obszary, które można polepszyć, po to, aby zbudować jeszcze silniejszą markę oraz zdobyć jeszcze większe zaufanie konsumentów.

Dzięki współpracy z najlepszymi agencjami marketingowymi oraz reklamowymi, specjalistami w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Internecie, SEO, pozycjonowania, budowania wizerunku oraz Social Media oferujemy najlepszą obsługę w obszarach:

Online

- grafika,
- identyfikacja wizualna marki,
- strony i sklepy internetowe,
- kampanie Facebook Ads oraz Google Ads,
- kompleksowa obsługa Socia Media,
- SEO
- pozycjonowanie,

Offline

- sesje zdjęciowe: produktowe, wizerunkowe, fotorelacje,
- video
- eventy
- imprezy integracyjne
- hostessy
- kolportaże ulotek
- targi
    • Liczba obszarów80%

5 Corporate WellnessCorporate Wellness jest to nurt oparty na założeniu, że sukces organizacji zależy od dobrostanu jej pracowników, a jej dynamizm i poziom produktywności są efektem ich zadowolenia. Przedmiotem zainteresowania Corporate Wellness jest zatem potencjał człowieka w organizacji oraz czynniki, które pozwalają go rozwijać.

Dzięki współpracy z Wellbeing Academy możemy zapewnić naszym klientom kompleksową pomoc w osiąganiu psychofizycznego dobrostanu pracowników, pracując w obrębie sześciu kluczowych filarów, składających się na ww. dobrostan:

- odporność psychiczna
- umiejętności społeczne
- kultura organizacyjna
- aktywność fizyczna
- ergonomia pracy
- nawyki żywieniowe
    • Liczba obszarów100%