parallax background

OUTSOURCINGOutsourcing


Czy stać Cię na to, aby tracić czas i robić wszystko samemu? Outsorcuj tak jak firmy światowej klasy, nauczymy Cię tego.


Outsourcing

Dlaczego jest taki ważny?
Na początku XX wieku Henry Ford zauważył bardzo ważną rzecz, mianowicie:

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

Rozważmy to na przykładzie. Prowadzisz własny biznes – nieważne czy posiadasz studio tańca, firmę programistyczną czy zajmujesz się produkcją ubrań. Swoje działania siłą rzeczy skupiasz wokół zagadnień związanych stricte z przedmiotem Twojej działalności np. pozyskiwaniem klientów, surowców, zachowaniem płynności finansowej. Jak wiemy, zarządzanie całą strukturą przedsiębiorstwa jest czasochłonne i wymaga 200% skupienia i zaangażowania.

Stać Cię na taki luksus, aby przeznaczać część swojego najcenniejszego surowca, jakim jest czas, na prowadzenie samodzielnie działań marketingowych, księgowości czy bieżące sprawdzanie aktualnego stanu prawnego? Bądź wiesz w jaki sposób odpowiednio zadbać o poziom zaangażowania i motywacji swoich pracowników lub w jaki sposób powinien wyglądać dobrze przeprowadzony trening mentalny? Nawet jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to uwierz – nie musisz tego robić samodzielnie. Doba ma tylko 24 godziny, a pewne zagadnienia warto przekazać specjalistom, chociażby po to, aby mieć czas na odpoczynek i możliwość spożytkowania benefitów własnej ciężkiej pracy.